19 вересня – дуже важлива дата в християнському календарі. Саме в цей день, всі віруючі відзначають Михайлове чудо, яке, за повір'ями, трапилося ще у 4 столітті. Звичайно, така подія ніяк не може обійтися без різних традицій і заборон. Але, крім цього Михайлове чудо є речі, які потрібно обов'язково зробити, і саме про них ми і хочемо вам розповісти.

Михайлове чудо 2017: що потрібно зробити свято

Варто відзначити, що саме свято приурочене до того, що архангел Михаїл ще в 4 столітті, врятував церкву, яку хотіли зруйнувати. Саме так з'явився це свято, і всі його традиції. Таким чином, в Михайлове чудо потрібно зробити наступне:
Обов'язково сходити до церкви на святкову літургію, яка буде проводитися в кожному соборі.
Крім цього, на Михайлове чудо потрібно молитися архангелу. Вважається, що він може вилікувати від усіх хвороб і недуг.

Так само, на Михайлове чудо потрібно зробити "сходки" з самими близькими людьми. Вважалося, що на них потрібно поділитися усіма образами, і поистраться вирішити всі розбіжності. Тому 19 вересня потрібно було обов'язково помиритися зі своїми друзями і родичами. Обов'язковим ритуалом на Михайлове чудо були обійми і братання.
Так само, в це свято раніше потрібно швидко влаштовувати звані вечері з усією родиною. І, до речі, кожен повинен був принести хоча б одне блюдо. Незважаючи на те, що це традиція вже застаріла, деякі ще все ще дотримуються.

Крім цього, на Михайлове чудо потрібно було обов'язково поставити свічку за архангела, який врятував собор. У церкві вважалося, що саме 19 вересня, якщо все правильно зробити, то будуть виконуватися всі ваші бажання.
А просити у Михайла, було прийнято, в основному про здоров'я і щастя своїх близьких людей.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Погода 22 вересня нагадає українцям про зиму: привіт, заморозки

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Показати ще

Нагадаємо, що 19 вересня відзначається одне з найважливіших свят у церковному календарі – Михайлове чудо.