Миколай Чудотворець, або просто святий Миколай відомий величезною кількістю добрих справ. Його ікони є в кожній церкві. І ми вирішили розповісти вам, у чому допомагає Миколай Чудотворець і значення його ікони.

Історія Миколая Чудотворця

Миколай народився в дуже заможній родині, яка допомагала всім, кому могла. А сам хлопчик з раннього дитинства хотів стати священиком і проводив майже весь свій час в храмі. Коли його батьки померли, хлопець роздав всі багатства своєї сім'ї бідним людям, а сам повністю присвятив себе церкві. Коли Миколай Чудотворець був посвячений у сан архієпископа, він намагався допомагати абсолютно всім, за що його дуже любили прості люди. Він помер приблизно у віці 80 років.

На іконі святого Миколая він змальований старцем в церковній ризі з сивим волоссям і борідкою, суворим, але одночасно і милосердним поглядом. Цікаво, що після досліджень мощей Чудотворця, вчені сказали, що цей спосіб дуже схожий з його справжньою зовнішністю.

Молитва Святому Миколаю

Популярні новини зараз
Після звільнення Лиману ЗСУ знайшли накрадений "скарб" окупантів: у таке навіть важко повірити Екстрасенс Макс Гордєєв попередив про можливість повторного наступу окупантів на Харків: "Тримайтеся" Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Українцям можуть скасувати індексацію зарплат через зростання інфляції: що буде з виплатами
Показати ще

Значення ікони Миколиая Чудотворця

Ікона святого Миколая може допомогти у багато в чому, все залежить від того, хто просить і про що. Існує кілька молитов Святого, залишається лише вибрати необхідну. Ікона допоможе вам у:
- Заміжжі
- Виконанні бажання
- В позбавленні від неприємностей і хвороб

Потрібно додати, що в церкві образ Миколая Угодника стоїть на першому місці і не поступається за значенням іконі Богородиці.

Де повинна стояти ікона святого Миколая у будинку

В наш час вже немає особливих правил з цього приводу. Раніше ікону Миколая Чудотворця потрібно було ставити в найсвітліший кут будинку. Але зараз потрібно дотримуватися тільки деяких правил: молитися подалі від телевізора і комп'ютера. Рекомендується тримати в приміщенні ікони Миколи Чудотворця, Богородиці і Ангела Хранителя, ім'я якого носить людина. Дуже часто батьки поміщають ікону Святителя в дитячій кімнаті.

Дивіться: День Святого Миколая Чудотворця) Прикмети і звичаї

Потрібно додати, що Чудотворця Миколая називають по-різному: Микола Угодник, єпископ Миркилийский, Святий Миколай і святитель Миколай.