Слона на автомийці могли спостерігати жителі Чернівців.

Тварину поливали водою зі шлангу неподалік від торгового центру "Екватор". Очевидці навіть зняли цей процес на відео та поділилися ним з місцевим виданням "Чернівецький промінь".

Судячи з кадрів, слону неабияк подобалися водні процедури. Що ж стосується випадкових свідків, то вони були дуже здивовані, побачивши на автомийці такого "клієнта", і не приховували свого захоплення.

Згодом у коментарях під відео користувачі написали, що слон – артист цирку, який незабаром розпочне гастрольні вистави в місті.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на столичній Оболоні з'явилася оригінальна квіткова композиція у вигляді зеленого слоненяти. Він знаходиться на клумбі на перетині пропекту Бандери і проспекту Героїв Сталінграда.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам додали від 214 до 588 грн: хто отримає збільшені виплати ТЦК хочуть жорстко карати за "помилки": за що штрафуватимуть Субсидія конвертується у борг: ПФУ застеріг отримувачів виплат Залишити у спадок, подарувати або купити: як можна передати дитині квартиру чи будинок
Показати ще