У Чернівцях жінка звернулась до поліції з заявою про зґвалтування та розповіла, що кривдником виявився місцевий священник. Правоохоронці швидко розшукали та затримали чоловіка.

Про це повідомили у Нацполіції області на сторінці в Facebook.

Читайте також: Священник-педофіл із Росії полював на українських дітей

"12 лютого, близько 3-х годин на службу 102 надійшов виклик про те, що на вул. Героїв Майдану заявник зауважив розгублену жінку. Громадянка була легко одягнена, і на ній були помітні тілесні ушкодження. Патрульні, які прибули на місце події поспілкувалися з жінкою . За її словами, під час спільного відпочинку в одному із сіл області її згвалтував чоловік, який є священиком ", - йдеться в повідомленні.

В поліції розповіли, що після звернення потерпілої, вони відразу кинулись на пошуки чоловіка. Провівши обшук у його помешканні, правоохоронці знайшли речі, які ймовірно належать потерпілій.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 16 січня: увага Близнюків, поступки Левів і розчарування Стрільців Під загрозою три області: нова тактика рф в атаках на енергетику Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують
Показати ще

Зараз усі обставини з'ясовуються.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", у Києві священик під брехливим приводом виманював у киян гроші на вулиці Щербакова.