Проросійські терористи організували спеціальний табір, в якому навчають дітей використанню зброї та веденню бойових дій.

Відповідне відео з'явилося на YouTube-каналі так званого Міністерства інформації ДНР.

Так, на окупованій частині Донецької області бойовики самопроголошеної Донецької народної республіки вчать місцевих дітей вести бойові дії.

Табір, який створили терористи називається "Юний боєць внутрішніх військ". На відео добре видно школярів у військовій формі. Можна припустити, що всі вони віком від 10 до 15 років.

Протягом п'яти днів окупанти навчають дітей основам військової підготовки.

Нагадаємо, що в соціальних мережах опублікували перший трейлер довгоочікуваної кінокартини Сергія Лозниці "Донбас", що розповідає про будні людей, змушених жити на окупованих українських територіях.

Відеоролик на своїй сторінці в Facebook опублікувала компанія ATOMS & VOID, яка брала активну участь у створенні проекту.

У фільмі переплітаються 13 сюжетів, що демонструють різні сфери життя на окупованих територіях. Тут показується, як бойовики відбирають машину у місцевого бізнесмена, переселенці змушені тулитися в підвалі, чиновник забирає у лікарні останні копійки, як знімаються постановочні новини для телебачення. Сценарій фільму Лозниця створив за мотивами документальних роликів, викладених очевидцями в соціальні мережі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", співробітники Служби безпеки України затримали громадянина Білорусі, який входив до лав терористів "ДНР". Бойовик, який воював проти України з листопада 2014 року, також розповів про присутність кадрових російських військових на Донбасі.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що керівник руху Українська добровольча армія (УДА), депутат Дмитро Ярош опублікував у своєму Facebook відео, на якому безпілотний бомбардувальник УДА вражає цілі бойовиків.