Для Путіна виявилась несподіванкою політика країн Заходу за допомогою санкцій стримати агресію РФ.

Про це Спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер заявив в ході дискусії, присвяченій десятій річниці російсько-грузинської війни, - передає "Голос Америки."

"Путін очікував, що реакція Заходу на його дії в Україні буде незначною. У випадку з Кримом він має рацію - не було значної реакції. Були певні санкції, але в них не було багато сили. Тільки коли російська окупація торкнулася східної України - Захід пішов далі і почав діяти. Змінилося і ставлення багатьох країн західної Європи до Росії ", - заявив Волкер.

На його думку, країни Заходу зрозуміли, що далі так тривати не може, а агресії Кремля потрібно протидіяти.

Популярні новини зараз

Настя Каменських зізналася в проблемах із зайвою вагою і показала фото: "Багато років соромилася"

Полякова з донькою потролили Фреймут: "Як правильно пити пиво?"

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

"Така політика триває більше чотирьох років і, думаю, що це було несподіваним для Росії. Санкції мають стримуючий ефект", - додає спецпредставник США.

За словами Волкера, Росія починає розуміти, що не можна бути імперією і при цьому бути з іншими країнами "братами"та друзями.

"Грузинський урок, який вплинув на війну в Україні: Росія відчула, що вона може це робити - використовувати військові сили на чужій території, втручатися в управління іншими країнами", - говорить Волкер.

Волкер переконаний, що західні країни повинні відбити бажання у Росії продовжувати робити подібні речі.

"Якщо Росія окупує українську територію і анексує Крим, то ми повинні говорити:" Ні, це не працює, у вас нічого не вийде успішно. Результатом будуть санкції, ізоляція з боку США і Європейського Союзу. Це вплине на російські інтереси. Ви просто не можете продовжувати це робити ". Потім, нам потрібно знайти рішення, як Росія може прийти до світу і розуміння з незалежною Україною, вирішити конфлікт", - заявляє Волкер.

Нагадаємо, Україна сподівається на введення додаткових санкцій проти Росії на підставі чергового звернення, поданого до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Загалом Євросуд отримав ще шість позовів проти Росії.

Як повідомляв Знай.ua, російський рубль ризикує перейти критичну межу і знизитися в ціні до історичного мінімуму. Станеться це, за прогнозами аналітикыв, вже до початку листопада цього року.

Також Знай.ua писав, що падіння турецької національної валюти пов'язують з санкціями США.