Сьогодні, 24 травня, Верховна Рада в першому читанні проголосувала за внесення правок до Кримінального Кодексу: тепер за підбурювання і схиляння до самогубства можна буде отримати тюремний термін.

За проект закону проголосувало 229 депутатів із 337 присутніх.

Згідно змінам в 120 статті КК, доведення людини до самогубства або спроби суїциду каратиметься строком від трьох до семи років, оскільки цьому передує жорстоке поводження з людиною, шантаж, приниження гідності, примус або підбурювання.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що в Україні, за даними ВООЗ, до 2012 року самогубство здійснили 10 000 чоловік. За статистикою, на кожні сто тисяч українців припадає 22 суїциду.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що депутати провалили голосування за введення персональних санкцій проти Януковича і його оточення. В мережі оприлюднили поіменний список тих, хто не з'явився на засідання або "не голосував".

Популярні новини зараз

Українці голосують, пенсія може не прийти, в Азовському морі горить путінський танкер, а водії вже "святкують" - головне за ніч

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще