Відкриття водогону у селищі Мілове на Луганщині після реконструкції мережі водозабезпечення, не обішли своєю увагою користувачі соцмереж, відзначивши "совковість" перерізання стрічки та урочисті промови з цого приводу.

Так, Сергій Гаков опублікував фото з "церемонії", додавши до нього іронічний коментар.

"Божевілля "відкриттів" докотилась і до Східної України ... може це дифузія дибілізму від сусідів або просто сезонне загострення бути визнаними у чиновників / депутатів? Ось сусіди в Луганській області сьогодні урочисто відкривали - чи то люк, то чи колодязь, то чи ще щось...  Продовжуємо іржати з сусідів їх млинців і лопат, півнів із гною і відкриття "колонок"...", - написав автор.

У свою чергу голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз теж поділився знімками з цієї події і пояснив важливість об'єкту.

За його словами, водопровідна мережа в Міловому не ремонтувалася півстоліття. Водогін від станції 2-го підйому вже відкрили, зараз завершується реконструкція розвідної мережі водопостачання селища.

"Це маленький крок до розбудови якісного життя і спільної великої перемоги", - підкреслив чиновник.

Думки користувачів з цього приводу розділилися. Якщо одні погодилися з автором першої публікації про совковість подібних заходів, то інші подивилися на ситуацію очима тих людей, котрі тривалий час жили без води.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", через спробу самовільно помімяти в квартирі газову колонку житель Сум залишив багатоповерхівку без газу.