В силах АТО розповіли, хто та як насправді допомагаю нашим снайперам боронити країну від агресора, та за що нині соромно, як героям, так і простим українцям.

Велика частина озброєння і амуніції снайперських підрозділів ЗСУ закуплена на приватні кошти, а не на державні.

Про це анонімно розповів один із снайпер та волонтер, який нині воює в зоні АТО.

"На сором наш і на сором всієї нашої держави, на жаль, снайперські підрозділи все ще забезпечуються і воюють не завдяки державі, а часом і всупереч йому. Сучасні гвинтівки, далекоміри, тепловізори, біноклі, балістичні калькулятори та метеостанції, не кажучи вже про спеціальний одяг, спорядження, живлення і навіть хороші боєприпаси - все купується небайдужими людьми, хворіють за нашу державу", - сказав він.

Не приховує снайпер і свого розчарування щодо того, як відносяться до армії українські чиновники, які продовжують підло обкрадати державу та наживатися на війні.

"Я, наприклад, так і не зміг зрозуміти, як може президент-мільярдер продовжувати заробляти мільярди в воюючою країні. Як і, звичайно, вся ця, з дозволу сказати, депутатська банда (велика її частина). Ось для мене це незрозуміло - як би я не намагався знайти цьому хоч якесь пояснення. Це ж стосується і величезної кількості інших людей, які заробляють величезні гроші під час війни. Як можна?! Все, що ти можеш, зараз необхідно віддавати на перемогу у війні, залишаючи собі лише певну суму на проживання. Для себе заробимо потім. Ну, це моє ставлення", - підкреслив снайпер

Нагадаємо, офіційний ресурс батальйону "Азов" звинуватили, що вони публікували на сайті знімки випробувань тієї самої летальної зброї з США, яку так чекають в Україні. Однак скоро ці фото були видалені. Отже, є припущення що гранатомети PSRL-1 взяли на озброєння української армії ще влітку.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в мережі показали, як виглядає розграбований та покинутий бункер Військово-Повітряних сил України.