На окупованих територіях Донбасу постійно перебуває приблизно 5-6 тисяч кадрових російських військових.

Про це повідомив журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов, передає ZN.UA. Він зазначив, що підрозділи постійно проходять ротацію. Управлінням розвідкою, артилерією, радіоелектронної боротьбою і логістикою займаються виключно російські офіцери.

Експерт додав, що вони виконають роль "радників", але вони фактично є командирами. На окуповані території, за його словами, регулярно перекидаються мотострілкові і танкові підрозділи РФ.

"Номінально призначені на командні пости місцеві сепари виконують, в кращому випадку, функції учнів у" радників ", або є просто" балакучими головами "для пропаганди. У всіх бойових підрозділах стрижнем бойових груп є російські найманці. Загальна чисельність російських військовослужбовців в Донбасі постійно становить приблизно 5-6 тисяч осіб ", - пояснив Бутусов.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, спостерігачі місії ОБСЄ зафіксували на передовій важке озброєння бойовиків.

Популярні новини зараз
Російські окупанти почали перекидати техніку і людей з Криму: збираються наступати в Запоріжжі Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників У США поговорили з офіційним Києвом про обмеження на використання зброї: бояться провокацій росіян Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя
Показати ще