Пенсіонерка Ольга Миколаївна - перекладач англійської мови з багаторічним досвідом роботи. В рамках програми "Тиждень дорослого стажера", жінка пройшла курси SMM і стажування, де тиждень працювала в молодому колективі.

Про це повідомляє БЖ.

Протягом 20 років я працювала технічним перекладачем англійської мови на Рівненській атомній станції. У 2010-му переїхала в Київську область і влаштувалася перекладачкою в одну міжнародну компанію.

Потім я зрозуміла, що мені хочеться чогось нового і влаштувалася в рієлторськоє агентство. Це була моя остання офісна робота. З тих пір я знаходжу якусь роботу сама: то технічний переклад підкинуть, то квартиру попросять продати, в загальному, сарафанне радіо. На сервісі "Кабанчик", і, крім перекладів, знайшла підробіток кур'єром. Доставляла документи або квіти, а заодно вивчала Київ.

Про навчання SMM

Під час триденного інтенсиву нам пояснювали, як працюють основні популярні соціальні мережі і яким чином через них продають різний продукт. Правда, три дня виявилося замало для нормального засвоєння інформації, тому що це цілий масив нових знань.

Популярні новини зараз

Олегу Виннику стало зле під час зйомок шоу "Маска"

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Показати ще

Потім нам провели лекцію по мобільної фотографії. В кінці лекції по фотографії нам озвучили список організацій, які готові взяти нас на тижневе стажування. Я побачила modnaKasta і зрозуміла, що це саме те, що мені потрібно, тому що це відмінний шанс попрактикуватися в мистецтві предметної фотографії, яке мене сильно зацікавило. Я написала, що пройшла курси SMM і мобільної фотографії, і що хочу стажуватися в цьому напрямку. Я навіть не припускала, що мене кудись візьмуть, але мене запросили!

Про колектив

Перед стажуванням я подивилася фільм "Стожари", в якому головний герой був нікому не потрібний, його намагалися засунути хоч куди-небудь. Я очікувала чогось схожого, але все сталося зовсім по-іншому. У молодому колективі мене дуже добре зустріли, ставилися до мене, як до рівного.

Мене познайомили з кожним співробітником. Вони не просто взяли мене на стажування для галочки, а розробили мені план робіт на кожен день і позначили, чому вони хочуть мене навчити.

Про блогерів

Я ніколи не розуміла, як заробляють блогери. На стажуванні мені показали механіку їх роботи, як вони згадують речі, які потім продаються.

Ще мені дали завдання знайти 5 нових перспективних блогерів. Потрібно було дивитися не тільки на кількість передплатників блогера, але і на кількість акаунтів, на які підписаний сам блогер, а також на контентне наповнення і то, як аудиторія реагує на контент. Я навіть знайшла парочку нових і набирають популярність матусь-блогерів.

Пенсіонер із Нью-Джерсі відсвяткував свій 100-річний ювілей на роботі

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що працюючим пенсіонерам зробили грошовий "подарунок".