Українську армію чекає перевірка, яку проводитимуть представники НАТО. До кінця жовтня планується підготувати фінальний каталог засобів ЗСУ, які прописані відповідно до вимог Альянсу.

Про це повідомив представник Департаменту оборонної політики та планування Міжнародного секретаріату НАТО Девід Браун, передає прес-служба Міноборони України. Делегація Альянсу прибула для обговорення подальшого членства у військовому союзі.

"Зазначається, що мета візиту полягає в ознайомленні з актуальним станом досягнення обраних Україною цілей партнерства. Йдеться про комплексне бачення того, що є в наявності, які перед нами задачі стоять. Це надасть можливість опрацювати відповіді на ті сценарії, що можуть виникнути у майбутньому". – розповів Браун.

Представник Альянсу сказав, що на нинішньому етапі розробляється посібник, який допоможе оцінити нинішній стан української армії. В подальшому, за його словами, готуватимуться рекомендації з критично важливих питань для балансування оборонного планування та оцінки наявних ресурсів.

Популярні новини зараз

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Пишногруда зірка Playboy покрасувалася 10-м розміром на безлюдному пляжі

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, спецпредставник США по Україні Курт Волкер розповів, коли Україна отримає запрошення від НАТО.