У мережі показали жорстку карикатуру на Керченський міст, по якому нещодавно запустили рух з Росії в окупований Крим.

Відповідний малюнок був опублікований на сторінці в Twitter Nasha Canada.
Відзначається, що на карикатурі відомого художника і карикатуриста Маріана Кам'янського під назвою "Кримський міст", сам міст зображено у вигляді гори трупів людей, прокладеної через Керченську протоку. При цьому, по мосту на вантажівці їде президент Росії Володимир Путін.

"Знай.uа" нагадує, що після повернення до складу України анексованого Криму Керченський міст навряд чи стануть зносити.
Таку думку в колонці на "Апострофе" висловив російський політолог Дмитро Орєшкін.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть скасувати популярний податок: хто й за що зможе не платити Головне за ніч: російська "могилізація" Лукашенка, правила виїзду за кордон та зростання пенсій з 1 жовтня Якими будуть наслідки ядерного удару, експерт знайшов порятунок для українців: "Буде некритичним і несмертельним" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Руйнувати міст після повернення Криму до складу України навряд чи хтось буде. Швидше за все, буде йти мова про компенсацію Україні, можливо, досить дорогою. Але тут вже проблеми юридичного характеру і тиску. А ми поки що спостерігаємо лише емоційно-ідеологічний тиск, що це незаконно, а також формулювання, які виглядають досить слабо. Наприклад, міркування про те, що умови експлуатації мосту порушують умови життя дельфінів і так далі ", - написав він.

Не встиг президент РФ Володимир Путін налюбоватся своєю архітектурною "принадністю" між окупованим Кримом і материкової Росією, як її закрили на профілактику.

Невідомо, чи то Путін трохи пошарпав армією Камазів беззахисний міст, то російські власті бояться, що невблаганна стихія може розправиться з мостом, але факт залишається фактом - не встигли за ним проїхатися звичайні люди (не Путін з Нічними вовками), як його тут же закривають.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив про необхідність побудувати перехід через Керченську протоку відразу після анексії Криму в березні 2014 року. Росія затвердила инвестпакет для розвитку інфраструктури Криму у розмірі 26 мільярдів доларів.