Священиків Української православної церкви Московського патріархату заборонили приймати в ряди капеланів, які служать у складі Національної гвардії. Відповідний наказ видав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Про це повідомив заступник командувача Нацгвардії по роботі з особовим складом Ярослав Сподар в інтерв'ю "Українським новинам". Він зазначив, що гвардійські підрозділи перші серед інших силових структур ввели в штат 44 капелани. Але тепер на службу категорично забороняється приймати представників МП.

"У нас це заборонено (служба капеланами священиків УПЦ (МП). Вони хочуть, але у нас так не можна. Це була не тільки наша думка, а й думка Міністерства культури, Міністерства юстиції. Є відповідний наказ міністра внутрішніх справ в якому чітко зазначено: "не допускаються священики, духовні центри яких знаходяться на території країни-агресора", – розповів заступник командувача.

На сьогоднішній день трудовий договір з Нацгвардією підписали 38 капеланів. Всі вони представляють УПЦ Київського патріархату, Українську грецько-католицьку церкву, Українську автокефальну православну церкву.

Популярні новини зараз

Колишній чоловік загиблої Жанни Фріске Дмитро Шепелєв відкрив те, що тривожило його довгі роки: "Ніколи не любив"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Показати ще

Вони пройшли курс з тактичної медицини і взаємодії з військовими психологами. Підготовка тривала один тиждень.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, московські попи поширюють ідеї Кремля серед українців не гірше за російських пропагандистів.