На четвертому році російської військової агресії проти України знаходяться ті, хто називає боротьбу з окупантом "братовбивчою війною".

Зокрема, такої думки дотримується Українська православна церква Московського патріархату. У своєму офіційному виданні вона заперечує факт того, що Росія є країною-агресором. Відповідні фотодокази на особистій сторінці опублікував мер Івано-Франківська Руслан Марцинків.

"Ось таке роздають вірним УПЦ МП! В країні, де йде одвічна війна з Москвою! Війна йде не на сході, війна йде всередині! І нехай звинувачує мене уповноважена з прав людини, але я вважаю, що це церква окупанта!!! Почитайте уважно, офіційне видання!" - емоційно підписав свій пост чиновник.

У свою чергу користувачі не менш активно підтримали допис Марцинківа. "Це не церква, це підрозділ КДБ-ФСБ ще від Львівського псевдособору!", "Україна терпить гуманна... в раші вже б давно українську греко-католицьку церкву спалили, а священик пропав безвісти...", "Я одного не розумію: чому храми агресорів не закриють в іф??? Бути толерантними стосовно таких речей - те саме, що підкорюватись окупанту!!! Йде відкрите насадження російських ідей, чому ми мовчимо???????" - зазначили в коментарях.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", священики УПЦ МП виступили проти запровадження біометричних паспортів.

Популярні новини зараз
Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще