Після "успішного" переїзду в інші міста екс-жителі “ЛНР продовжують скаржитися на вию життя, однак повертатися до сепаратистам вона не планують.

Хтось із жителів "ЛНР" їде в підконтрольні Україні міста, інші зовсім переїжджають в РФ. Але навіть працюючи в сусідній країні вони скаржаться, що грошей вистачає тільки від зарплати до зарплати. Про це розповіла мешканка Луганська.

Незважаючи на складнощі, що виникають у них в інших містах, колишні мешканці "ЛНР" не бажають повертатися додому. Вони впевнені, що жити там буде ще складніше. Втім, багато продовжують платити за своє житло в "ЛНР", хоча більшість квартир виїхали стоять порожніми.

У той же час в Луганську є люди, які твердо вирішили не виїжджати з міста, хоча їх набагато менше, ніж тих, хто вирішив залишити "ЛНР". Як стверджує мешканка "ЛНР", на вулицях Луганська стає все більше заможних людей, у супермаркетах знову з'явилися дорогі продукти і товари розкоші. Це свідчить про те, що в Луганськ знову повернулися не бідні жителі.

Популярні новини зараз

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Найважливіші молитви в Батьківську суботу: надайте повагу покійним за біблійними прикладами

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Показати ще

Для них в місті відкриваються рекламні агентства і ресторани, магазинчики і мережі комісійних магазинів, кафе та косметичні салони. Хтось навіть намагається будувати бізнес і використовує можливість, щоб скуповувати дешеву нерухомість.

Але в той же час у місті є інший пласт жителів – тотально бідних, які втратили надію вибратися з убогості. Саме із-за їх оповідань та історій більшість людей все ж не хоче повертатися в "ЛНР".

Сайт "Знай.иа" повідомляв, що з початком неоголошеної війни на Сході на ринку нелегальних автомобілів з'явився новий гравець - транспортні засоби з непідконтрольних територій.