Державна компанія "Нафтогаз" скоротила інвестиції в українську газотранспортну систему і тим самим проклала їй пряму дорогу до краху.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик в інтерв'ю телевізійній програмі "Перша Шпальта". "Я підтримую тут "Укртрансгаз" в їх баченні (обурення щодо урізання інвестицій в ГТС - ред). Я вважаю безглуздою політику "Нафтогазу" щодо транспортної системи. Вони для себе її вже закреслили і не розглядають в 2019 році...", - заявив міністр і підкреслив, що "Укртрансгаз" може виявитися просто не готовим до прокачування газу, якщо нинішня лінія поведінки і далі дотримуватиметься.

Якщо ж українська ГТС буде не готова до роботи, катастрофічних наслідків просто не уникнути: вона просто втратить всі технічні можливості. "Мені здається, що менеджменту "Нафтогазу", в структурі якого знаходиться "Укртрансгаз", який затягує питання розподілу, який вимагає 3-й і 4-й енергетичний пакет - це їхня відповідальність. Вони повинні абсолютно по-іншому підійти", - резюмував Насалик.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Україна посилила співпрацю з європейськими газовими постачальниками.

Популярні новини зараз

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Киян залишать без гарячої води: Кличко назвав дату

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала особистий момент з Дзідзьо: "Весна ж..."

Показати ще