У Мелітополі в багатоповерховому будинку оселилися двоколірні кажани – вид, занесений в Червону книгу України. Про це повідомляє mltpl.city.

"Раніше у нас тут щоліта жили стрижі, але кажани вижили птахів з насидженого місця. Вони облюбували собі укриття за плитами лоджії 9 поверху, а "вихід" з їх "вдома" – внизу, над 8-м поверхом... Таке відчуття, що живемо в замку серед вампірів", - розповіла мешканка будинку Наталя.

За її словами, спочатку їх було штук шість, а тепер сімейство значно зросло.

"В минулому році восени я вперше побачила, як вони вилітають одне за одним зі свого житла – їх вже було кілька десятків. Вони, коли залітають, б'ють крилами по склу, по відливу, голосно верещать. І триває таке з моменту заходу сонця, годин з восьми-початку дев'ятого вечора і до світанку, тобто, зараз до половини 4-го ранку", - додала Наталя.

Популярні новини зараз

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Очевидець розповів подробиці загибелі 28-річного українця у потязі Рахів-Київ : "Нічого не міг зробити"

Українська модель померла в Туреччині після сварки з дресирувальником: вислизнула з рук

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Показати ще

Також вона зазначила, що оживає ця "сімейка" навесні, з потеплінням, в сплячку миші залягають вже коли починаються приморозки, а до того регулярно чутно писк і вони літають, тарабанючи крилами в скло.

Коли один з малюків галасливих "квартирантів" впав до Наталі на балкон, вона його уважно розглянула і, звірившись з інтернетом, з'ясувала, що в будинку оселилися двоколірні кажани. Це потім підтвердили і вчені з мелітопольських вузів. Тобто, позбутися від нього якимось кардинальним способом не можна, за це загрожує кримінальна відповідальність.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", мешканці англійського міста Кінгстон-апон-Халл скаржаться на нашестя гігантських щурів. Про це повідомляє Mirror.

Безліч мертвих гризунів валяються прямо на вулицях, а місцеві жителі вважають, що навала тварин "розміром з маленьких собак" спровокували роботи по відновленню доріг у місті, які торкнулися і каналізацію.

На їхню думку, вигнані зі своїх укриттів гризуни вийшли на поверхню. Перелякані люди стверджують, що їх будинки буквально переповнені щурами, яких вони називають "жахливими монстрами". Відзначається, що полчища гризунів оселилися в смітті.