Звичайно, літо вже добігає до кінця, але для деяких це, як раз, остання можливість з'їздити на відпочинок. Море – це звичайно здорово, але може набридати. Тим більше, що зараз там досить багато народу, і відпочивати там може бути не дуже зручно. А ось озера і кар'єри України – це зовсім інша справа. Тим більше, найчистіші озера. Саме тому ми й вирішили розповісти вам про них, щоб ви могли правильно спланувати свій відпочинок.

Черепашинский кар'єр. Вінницька область
Раніше в цьому місці було звичайне болото, де водилося багато черепах. Звідси походить і назва. Трохи пізніше було створено гранітні кар'єр, який закрили в 90-х роках минулого сторіччя. А вже після цього сталося найприємніше – кар'єр затопило. І вийшло прекрасне озеро, де зараз відпочиває досить багато людей. І все правильно, адже його не просто так порівнюють з тропічним курортом: чиста вода і прекрасна природа.

Солоне озеро в Харківській області
Раніше в цьому місці нічого не було, але в 60-х роках тут почали бурити свердловину у пошуках нафти, чи газу. Але, з часом бурова вишка просто провалилася, а не цьому місці утворилося солоне озеро. Самі жителі кажуть, що раніше навіть його береги були вкриті сіллю. Але з часом її стало набагато менше, а вода чистіша.

Блакитні озера в Чернігівській області
Раніше в цьому місці були піщані кар'єри в селі Олешня Ріпкинського району. Але пізніше їх затопило і з'явився дивовижний комплекс озер з дуже чистою водою. Варто звернути увагу, що озер дуже багато, а найбільше досягає 25 га, а його глибина приблизно 20 метрів. Води вистачить на всіх.

Водоспад на річці Люта у Карпатах
У Великоберезнянському районі неподалік від селища Черноголова на річці Люта розташувалося дивовижне місце: озеро з чистою водою, а посеред нього б'є водоспад, який утворює лагуну. Вода тут ніколи сильно не нагрівається, так що жарким літом – це те, що потрібно.

Популярні новини зараз

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Під Чернівцями однорічного малюка розчавило комодом, село ридає: "Жахлива смерть"

Показати ще

Тепер ви знаєте, де знаходяться самі чисті озера і кар'єри України, і можете сміливо їхати туди на відпочинок.