Для справжніх талантів вік – не головне. Навіть якщо тобі всього 5-ть, можна отримати славу на всю країну. Так і зробив нещодавно юний барабанщик Марк Косинський.

Наймолодший музикант зірвав овації у Бердянську

У Запорізькій області хлопчик збирає натовпи вдячних слухачів, приходять подивитися на неймовірні вуличні концерти діти і дорослі. І не дивно: Марк грає настільки професійно як для свого віку, що дехто навіть вважав: використовується фонограма. Але ні, все – чистий звук.

"Він почав барабанить в три роки. Правда, тоді він брав у руки все, що близько лежало, і стукав по всьому - зубними щітками по тазику, по банках для дитячого харчування і так далі. Так як я сам музикант, я почув, що він стукає не просто так, що у нього дуже хороший слух. Тому я купив йому спочатку іграшкові барабани, а пізніше вже придбав установку", - поділився зі слухачами батько хлопчика Дмитро Косинський.

Дмитро навчався у Донецькій консерваторії, за профілем – джазовий музикант. Юний барабанщик вже заробляє гроші, на які хоче зводити наречену в аквапарк.

"Люди дивляться, кидають грошики, і у нього на них вже свої плани. У нього є наречена, і він хоче її зводити в аквапарк. Марк знає, що якщо ми пограємо, то він вже і піцу може замовити, і, взагалі, побалувати не тільки себе, а й всю родину. А ще його люди стали на вулиці впізнавати і хвалити. Загалом, зірка", - тішиться батько.

Дивіться: юний барабанщик підкорив публіку Бердянська

Нагадаємо, кумедний пес переспівав відомий хіт Брітні Спірс. Як повідомляв Знай.ua, DZIDZIO розчулив шанувальників теплим сімейним фото. Також Знай.ua писав, Monatik, Onuka, Pianoбой запустили проект "Зіркова абетка" для дітей із вадами слуху.