Легендарний барабанщик Домінік Джозеф Фонтана, широко відомий як ді-джей Фонтана помер в Нешвіллі, США. Про це повідомила його дружина.

Діджей Фонтана пішов з життя у віці 87 років. Серйозні проблеми зі здоров'ям у музиканта виникли ще в 2016 році, коли проявилися ускладнення після перелому стегна. Його дружина розповіла, що він спокійно пішов з життя уві сні у власному будинку.

Відомий барабанщик групи Елвіса Преслі був останнім музикантом з членів оригінального складу Blue Moon Boys, з яким виступав співак Елвіс Преслі. Відомо, що він увійшов до складу колективу в 1954 році. Багато музичні експерти впевнені, що музика Преслі не була рок-н-ролом до того, як у ній не з'явилися партії Фонтани.

Популярні новини зараз
"Після березня...": відома астрологиня назвала точну дату, коли в Україні не пролунає жодного вибуху "Ведуться списки, передають до ТЦК...": міністр розповів, що зміниться для українок з 1 жовтня Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Барабанщик грав з Елвісом протягом 14 років. За цей час він взяв участь у записі сотень пісень Преслі, багато з яких досі вважаються легендарними хітами музики. Фонтана брав участь у запису кліпів і фільмів з співаком, таких як Loving You, G. I. Blues, King Creole і Jailhouse Rock. У 1983 році Фонтана видав ілюстровану книгу "Д. Дж. Фонтана пам'ятає Елвіса", в якій розповів про співпрацю з Преслі.

Діджей Фонтана в 2009 році був включений в Зал слави рок-н-ролу і зал слави рокабіліті за успішну творчу діяльність, що вважається великим досягненням в області музичної індустрії.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" ці люди змінили хід музичної історії. Своєю творчістю вони вплинули на цілі покоління людей, які не перестануть наспівувати їх пісні. Вони надихали всіх: від малого до великого. Їх називають легендами!

Один з найпопулярніших співаків 20-го століття. Преслі став справжньою культурною іконою. Його універсальний голос приніс величезний успіх і охоплює багато жанри: поп-балади, госпел і блюз. Призначений на 14 конкурентних Греммі, він виграв три, і отримав премію Греммі за вислугу в 36 років.