Народний депутат України Ірина Геращенко відреагувала на слова російського президента Володимира Путіна, який назвав русофобію "головним товаром українських політиків".

На своїй сторінці в соцмережі Facebook вона пояснила, чому це почуття є для більшості українців виправданим.

"Ні, це не русофобія. Це набагато серйозніше і вже назавжди. Це розуміння, хто ворог і убивця, мародер і грабіжник, загарбник й окупант, підлий сусід, який ненавидить Україну і при цьому вимагає від українців любити берези, балалайки і руський мір, російські танки і "зелених чоловічків" без шевронів. Від такого шаленого сусіда треба триматися подалі. Це не фобія, а констатація факту і прагматизм. "Прощавай, немита Росія" - це наша мета, відірватися, для виживання України", - написала Геращенко.

Вона нагадала, що, згідно з опитуванням російських соціологів, 69% громадян РФ вважають українців та Україну ворогом №2 після США.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", після заяв Путіна про те, що в Росії та України спільні інтереси, йому поставили черговий діагноз.

Популярні новини зараз
Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор" Перевірку лічильників повернули: хто може "врятуватися", а кому треба якнайшвидше надати акт Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще