Народний депутат України Євген Рибчинський попросив виконавчого продюсера Євробачення 2017 Павла Грицака не розповідати про шалені рейтинги шоу і не перебільшувати якість його організації.

За його словами, аналогічний конкурс, що пройшов у Стокгольмі в 2010 році, був у три рази дешевшим і в п'ять разів кращим. Про це парламентарій заявив в ефірі програми "Моя музика" на каналі М2.

Він закликав Грицака не брехати людям у прямому ефірі, оперуючи  видуманими цифрами.

Як відомо, Євген Рибчинський звинувачує організаторів українського "Євробачення" в розкраданні грошей. Зокрема, він заявив Грицаку, що саме той причетний до перемоги в тендері львівської фірми "Артмакс Інжиніринг", яка отримала майже мільйон доларів США за оренду, монтаж і демонтаж глядацьких трибун. Потім виявилося, що в самій компанії на балансі ніяких трибун немає і для виконання своїх зобов'язань за договором вона їх лише орендувала.

Народний депутат також наголошує на тому, що організатори конкурсу обікрали  людей на квитках.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Рибчинський розповів  про 15 мільйонів євро, що лежать на рахунку у швейцарському банку. Їх, мовляв, взяли з кишень громадян як гарантію того, що Україна зможе провести конкурс. Він переконаний: власником рахунку є пан Грицак.