Народний депутат України Євген Рибчинський попросив виконавчого продюсера Євробачення 2017 Павла Грицака не розповідати про шалені рейтинги шоу і не перебільшувати якість його організації.

За його словами, аналогічний конкурс, що пройшов у Стокгольмі в 2010 році, був у три рази дешевшим і в п'ять разів кращим. Про це парламентарій заявив в ефірі програми "Моя музика" на каналі М2.

Він закликав Грицака не брехати людям у прямому ефірі, оперуючи  видуманими цифрами.

Як відомо, Євген Рибчинський звинувачує організаторів українського "Євробачення" в розкраданні грошей. Зокрема, він заявив Грицаку, що саме той причетний до перемоги в тендері львівської фірми "Артмакс Інжиніринг", яка отримала майже мільйон доларів США за оренду, монтаж і демонтаж глядацьких трибун. Потім виявилося, що в самій компанії на балансі ніяких трибун немає і для виконання своїх зобов'язань за договором вона їх лише орендувала.

Народний депутат також наголошує на тому, що організатори конкурсу обікрали  людей на квитках.

Популярні новини зараз

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та декана національного університету - їх поважали колеги та студенти

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Батька чотирьох діточок посадили до в'язниці за нездорову любов до курочок, ще й на камеру знімав

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Рибчинський розповів  про 15 мільйонів євро, що лежать на рахунку у швейцарському банку. Їх, мовляв, взяли з кишень громадян як гарантію того, що Україна зможе провести конкурс. Він переконаний: власником рахунку є пан Грицак.