Подружка іноземного путінського поплічника Гремма Філліпса, який приєднався до бойовиків так званої луганської "республіки", знайдена мертвою біля гуртожитку.

Британський пропагандист з "нареченою"


Як повідомляє Рoliteka, наречена британського пропагандиста Юлія Щербак наклала на себе руки в одному з гуртожитків так званого Луганського університету, в якому вчилася на першому курсі. Інцидент стався в понеділок, 25 вересня.

"Поліція ЛНР" встановила, що дівчина самостійно вистрибнула з вікна п'ятого поверху. Разом з тим друзі і знайомі сепаратистки розповіли, що дівчина неодноразово розповідала про бажання покінчити життя самогубством.

Російські ЗМІ розтиражували "радісну" звістку про одруження Філліпса

Популярні новини зараз
Пенсію підвищать на 1500 гривень: кому чекати надбавку Штормити буде не по-дитячому: українців у січні накриє серія магнітних бур - дати Пенсійні зміни у 2026 році: нові виплати та обов'язкові процедури З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Філліпс раптово вирішив зав'язати з пропагандою.