Відпочиваючі в окупованому Криму росіяни скаржаться на високі ціни і низька якість сервісу.

Про це повідомляється на відео, опублікованому на Facebook сторінці "Радіо Свобода".

Хто відпочиває у Криму?

Керченський міст відкрито, але туристів на пляжах анексованого Криму не дуже побільшало. А ті, що є, скаржаться на ціни та сервіс. Хто ж відпочиває у Криму?

Posted by Радіо Свобода on Thursday, 9 August 2018

Як свідчать наведені в запису кадри порівняння пляжів Феодосії 2013 та 2018 років, Кримський міст не дуже покращив ситуацію з потоком туристів на окупований півострів:

"У порівнянні з Туреччиною і Єгиптом, це жахливо", – каже турист.

Раніше Знай.uа писав, що в окупованому Росією Криму на Братському військовому кладовищі у Севастополі з'явився надгробний пам'ятник синові екс-президента України Віктора Януковича Віктору Януковичу-молодшому, який загинув на озері Байкал в березні 2015 року.

Як повідомляє Крим.Реалії, на невеликому постаменті встановлено бюст із зазначенням дат народження і смерті молодшого сина колишнього глави української держави.

Нагадаємо, за повідомленням Крим.Реалії, в окупований Крим приїжджають росіяни, які скаржаться на місцевий сервіс і ціни.

Вартість відпочинку в Ялті в стандартному готелі становить 86 тис. грн за 12 діб.

У вартість входить триразове харчування. Для порівняння, подібний готель на турецькому курорті коштує 35 тис. грн.

Нагадаємо також, що представники Міністерства закордонних справ України висловили протест проти планів кремлівського засідателя Володимира Путіна відвідати аннексированный Кримський півострів без узгодження з українською стороною.

"Україна вважає цей візит і будь-які так звані поїздки російських чиновників у тимчасово окуповану Автономну Республіку Крим і Севастополь (Україна) грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права, зобов'язаннями з двосторонніх та багатосторонніх договорів, учасниками яких є Україна і Росія, в тому числі Статуту ООН", - йдеться в повідомленні прес-служби українського відомства.

Нагадаємо, американська компанія Best Western Hotels & Resorts, остання західна мережа готелів в Криму, пішла з окупованого півострова в результаті дії санкцій.