Росіяни самі не вірять в те, що Крим – частина Росії. Зайвим підтвердженням цього стало те, як нашвидкоруч в Совфеді (російський "совет федерации") створили нову хресну дату в календарі на честь входження Криму до Росії в 1783 році.

Буквально кожен рік Кремль шукає якісь нові і нові приводи, щоб "прив'язати" Крим до Росії. Після встановлення цілого ряду пам'ятників прийшов час для пам'ятних дат, якими росіяни самі ж собі намагаються довести, що Крим - російський.

Про це в своїй статті пише український журналіст Віталій Портніков.

У Сімферополі окупанти встановили пам'ятник імператриці Катерині II:За його словами, росіяни завжди вдавались до шахрайства і не вперше переписують історію. Тепер вони пригадали дату ще катерининських часів, з якою вдало можна пов'язати путінську анексію.

Популярні новини зараз
Міністр оборони Рєзніков розповів, що путін хотів напасти на Україну перед Великоднем 2021 року: "Тоді він отримав" Росіяни в Криму зазнали найбільших втрат з часів Другої світової війни: їхня боротьба практично закінчена Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни
Показати ще

Віталій Портников зазначає, як в 1783 році, так і в 2014-му росіяни вчинили як справжні шахраї, які спочатку силою, а потім хитрістю приєднали до себе територію. Спочатку без всяких питань відібрали частину території у Османської імперії, а потім і в України.

"За великим рахунком, в підході до анексії Криму імператриця Катерина не сильно відрізнялася від "царя" Володимира", - зазначає Портніков.

"В 1783 році, і в 2014 році було проявлено очевидне шахрайство на найвищому державному рівні. Обидва рази з волею кримчан не рахувались. У 1783-му проголошення кримської незалежності під російським заступництвом призвело до низки повстань, років нестабільності і репресій. У 2014-му Крим, на території якого імітували "референдум", знову опинився в окремій правовій - навіть у порівнянні із самою Росією – зоні", - пише журналіст.

Публіцист зазначає, що в 1783 році було набагато простіше насильно змусити світ визнати анексію Криму. Тому зараз російським депутатам доводиться зміщувати акцент з 2014 року на 1783 й, коли окупація була "нормою" міжнародного права.

"Саме тому в Росії все частіше і частіше святкують дати, що припадають на далеке минуле, коли не було ніяких Рад Безпеки ООН і все вирішувалося війною і геноцидом", - пише Портніков.

Але вийшло, що таким зверненням до історії в Кремлі визнали очевидний факт: всі розмови про "споконвічно російський Крим" брехливі і безглузді.

Крим був незалежною державою, в якому переважало неросійське населення. Цю державу просто окупували, оббрехали і позбавили більшої частини населення, - зазначає публіцист.

"А тепер це будуть ще й святкувати", - уклав Портніков.

Нагадаємо, у Путіна черговий раз переписали історію та "узаконили" анексію Криму.

Як повідомляв портал "Знай.ua", декларацію Сполучених Штатів про невизнання анексії Кримського півострова підтримала ще одна країна – тепер це зробила Норвегія.

Також "Знай.ua" писав, що пацифіст Макаревич закликав Росію "купити" Крим.