Андрій Макаревич - російський музикант, співак і лідер рок-групи "Машина часу", залишається вірним своєму рішенню не відвідувати окупований Крим.

В інтерв'ю ресурсу "Ехо Москви", він повідомив, що його не турбує те, що він знаходиться в списку "недоброзичливців стосовно Криму".

За словами артиста: "Мені це взагалі не цікаво. Тому що після відомих подій я туди взагалі не їздив і не збираюся. Куди вони мене включать? Це їхня справа. Мені плювати, це що, якось змінює моє життя?". Крім того, Макаревич сказав, що, на його думку, нормальні люди підтримають його позицію, а думка "ненормальних людей" його мало хвилює.

Крім того, він коментує: "З цією територією вийшла не дуже гарна історія. Люди, думаю, що винні. Тому що, якщо це зроблено дійсно, як нам пояснюють, за їхнім бажанням. Це все одно не зовсім правильно. Тому що існують закони, існують міжнародні домовленості. Я буду некомфортно себе почувати, перебуваючи там".

Популярні новини зараз

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Леонов з "Татусевих доньок" втратив маму: легенді театру було 85

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Макаревич також задався питанням, про те, чи є якесь право голосу у кримчан:

"А люди які там живуть, вони взагалі мають якесь право голосу? Так, нам, звичайно, розповідають про референдум, але я маю своє уявлення про цей референдум. Єдине, що зараз тримає світ, це ці домовленості, які залишилися між державами. Якщо є кордон, давайте їх дотримуватися. А чи не відтяпувати одне в одного шматочки ", - зазначив музикант.

На думку Макаревича, "якщо Росії так потрібен був Крим", то їй варто було б купити півострів в України.

Нагадаємо, що відомий російський музикант не змінив своє ставлення до анексії Криму.

Як повідомляв Знай.ua, відомий російський музикант, фронтмен групи "Машина времени" Андрій Макаревич розповів про те, що за останні роки молодь за кордоном практично повністю перестала розуміти російську мову, не кажучи вже про те, щоб користуватися ним.


Також Знай.ua писав про те, що президент РФ Володимир Путін за жодних обставин не поверне Україні анексований Крим, проте за чотири роки ця ситуація набридла у першу чергу самим росіянам.