На думку популярного музиканта Андрія Макаревича, напівзаходи Роскомнадзора щодо месенджера Telegram не приведуть до потрібного ефекту.

З цього приводу Макаревич написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. "Я вважаю, якщо напівзаходи по знищенню Telegram нічого не дають — треба діяти простіше і радикальніше: вирубати до біса електрику в країні. А че, сушняк у народу є, витримають. Залишити струм тільки на ядерній кнопці і на телефоні в Кремлі — раптом Трамп подзвонить?" — зазначив музикант.

Раніше сталося те, що Telegram в Росії почали блокувати з понеділка відповідно до рішення Таганського суду Москви. Блокування торкнулася ip-адрес Amazon і Google (в загальній складності понад 15 мільйонів адрес). Що змусило збоїти працюючи онлайн-програми багатьох російських підприємств і банків. При цьому вже 17 квітня користувачі почали повідомляти, що Telegram відновив роботу без застосування методів обходу блокування.

Крім того, Роскомнадзор може заблокувати соціальну мережу Facebook за підсумками перевірки в 2018 році, якщо бази даних російських громадян не локалізують на території Росії. Де тоді Макаревич буде розміщувати свої гнівні пости, не дуже ясно.

Популярні новини зараз

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

Андрій Макаревич - про наболілі теми: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" РФ офіційно продовжила для авіакомпаній США дозвол на польоти над російською територією - до 28 жовтня. Термін дії попереднього дозволу закінчувався сьогодні, і російські власті ухвалили відповідне рішення про продовження дозволу буквально за кілька годин до закінчення його "придатності".

В даний час щотижня над російською територію пролітає кілька сотень рейсів американських авіакомпаній, що прямують з Європи до Азії і назад. Зміна маршрутів цих рейсів призвела б до додаткових витрат для американців, які змушені летіти в обхід Росії.