Відомий російський музикант не змінив своє ставлення до анексії Криму. Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на RTVi. 

Відповідаючи на питання про ставлення до Криму, Андрій Макаревич заявив:

"Я не пом’якшав і не посилився. Я вважаю, що в сьогоднішньому світі, та й в будь-якому світі обов’язкова умова його стабільності – це міжнародні домовленості, яких треба дотримуватися. Якщо всі їх кинуться не дотримуватися, то почнеться чортзна-що. А розмова на тему "а ось американцям можна, значить, нам теж можна" – це розмова погана. Виходить, що, якщо хтось краде, то і ми будемо красти. А це не позиція", - говорить Макаревич. 

Популярні новини зараз

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

Alyona Alyona звернулася до львів’ян із гнівною промовою: "Почніть із себе!"

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Показати ще

Щодо поїздки до Криму, навіть через територію України, музикант зазначив, що їхати на територію Криму не хоче. 

"Я не хочу туди їхати. Я вважаю цю територію окупованою", - сказав Макаревич. 

Як раніше передавав портал "Знай.ua", на думку популярного музиканта Андрія Макаревича, напівзаходи Роскомнадзора щодо месенджера Telegram не приведуть до потрібного ефекту.

З цього приводу Макаревич написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Я вважаю, якщо напівзаходи по знищенню Telegram нічого не дають — треба діяти простіше і радикальніше: вирубати до біса електрику в країні. А че, сушняк у народу є, витримають. Залишити струм тільки на ядерній кнопці і на телефоні в Кремлі — раптом Трамп подзвонить?" — зазначив музикант.

Нагадаємо, Адольф Гітлер і Йосип Сталін - це "людожери в одній упряжці". А якби другий був більш адекватним і не став нападати на СРСР, планету поділили б два великих океани і три наддержави, що скоротило б кількість варіантів подальшого розвитку світу.

Люди, "заховані" за залізною завісою Німеччини і Радянського Союзу, ніколи не дізналися б про існування Джона Леннона і The Beatles, музична революція просто не відбулася б, не зібралася б група "Машина часу". А найцікавіше це те, як всі ці роки "людожери" уживалися.

Відмітимо, відомий російський музикант, лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич запевнив, що співвітчизники невірно його зрозуміли, коли він назвав росіян "злісними дебілами".