Відомий російський музикант, лідер гурту "Машина времени" Андрій Макаревич зізнався, що робив все, що було в його силах, аби не допустити трагедії: ворожнечі і війни між росіянами і українцями. Мільйони російських громадян нікого не вбивали і не мають ніякого відношення до агресії, яку ініціює Москва.

Про це Макаревич написав на своїй сторінці в Facebook, поділившись роликом з соціальним експериментом "Привіт! Я з України, розцілуймося". Його провели в Пітері і результат вийшов вельми несподіваним.Російські блогери Антон Мошечков і Роман Притула вийшли на вулиці міста з плакатом "Привіт! Я з України, розцілуймося", щоб подивитися, як реагуватимуть перехожі. Запис, на якому росіяни охоче обіймають незнайомців, зібрав в соціальній мережі майже 2 мільйона переглядів і понад 60 000 репостів."Злобно. І нікого не можу за це засуджувати. Скажу тільки що я намагався робити все, що міг, щоб цієї трагедії не сталося. І ці майже півтора мільйона моїх співгромадян, які відмітилися під відео, теж нікого не вбивали", - додав артист в коментарях.

Під постом співака розвинулася активна дискусія. Росіяни подякували Макаревичу за його тверду позицію, а також зізналися, що навряд чи б вийшли з подібним плакатом в Україні."Спасибі вам за вашу позицію. Але гадаю стосунки зіпсовані на покоління вперед", "Не вбили, але і не зупинили вбивства тобто стали співучасниками", "На жаль, поки не припиниться військова агресія Росії проти України, все це виглядає дешевим фарсом. Мені, росіянці, було б соромно з таким плакатом встати в Києві. Це все одно, що дати комусь в морду, а потім, навіть не вибачившись, сказати: "Давай обіймемося", - відзначили в коментарях.Підключилися до дискусії й українці.

"Андрій, українці знають скільки ви особисто вистраждали в цьому питанні, скільки вас травили ваші скрєпнуті на всю голову. Тому вам від України низький уклін", - звернулися до музиканта.

Пост на сторінці артиста зібрав понад 2 000 лайків і понад 500 репостів.

Ось як проходив соцексперимент "Давай обіймемося?"


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, за що варто подякувати Сталіну та Гітлеру.