Відомий російський музикант, лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич запевнив, що співвітчизники невірно його зрозуміли, коли він назвав росіян "злісними дебілами".

Про це співак написав на своїй сторінці в Facebook. "Сьогодні з ранку раптом почав розриватися телефон - журналісти з далекої Батьківщини. "Андрій Вадимович, а ви б не могли прокоментувати... "Оскільки ми з "Машиною" знаходилися в дорозі з Чикаго в Торонто, я на цьому місці їх ввічливо зупиняв і пояснював, що через віддаленість до коментарів не готовий. На десятому дзвінку замислився - що ж сталося? Чи не помер хто? До вечора дісталися до готелю, зайшов в мережу - ось воно що! Я, виявляється, "назвав росіян злісними дебілами" ! Мене засуджують! Батько російської демократії Мілонов, титани року Скляр і Лоза! І інші ображені представники російського народу", - написав музикант."А тільки даремно вони це - не говорив я такого. А написав я в якомусь коментарі дослівно наступне (йшлося про телебачення): "МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ, ДЕРЖПРОПАГАНДА винайшла ЯКИЙСЬ ДВАДЦЯТЬ П'ЯТИЙ КАДР, що перетворює людей на злісних дебілів". Є різниця, ні? Хоча судячи з хвилі гі*на, що піднялася, - працює цей двадцять п'ятого кадр, працює", - підсумував Макаревич.

Відзначимо, що на невірно витлумачене послання негайно відреагували багато російських політиків, зокрема, глава МЗС Марія Захарова, яка попросила музиканта надалі не використовувати подібні фрази.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Андрій Макаревич написав розгромний пост про російську пропаганду після того, як повернувся зі Сполучених Штатів. Співак розповів, чим принципово відрізняються жителі Америки і Росії. Ще трохи раніше Макаревич примудрився розбурхати мережу заявою про Сталіна і Гітлера: співак запропонував уявити, що було б, не виграй ми Другу світову війну.