Макаревич знайшов спосіб позбутися кремлівської пропаганди

поділитись
Макаревич іронічно порадив людям спиляти Останкінську вежу

Державна пропаганда в сучасній Росії швидше нагадує роботу з двадцять п'ятим кадром, який перетворює людей на злісних дебілів. Таку заяву зробив на особистій сторінці в Facebook відомий російський співак і музикант, лідер групи "Машина часу" Андрій Макаревич.

Відзначається, що днями артист літав до США. Відповідні фотографії він опублікував в соцмережі, також при цьому порівняв американців і росіян.

"Якихось три роки не був в Америці. І вперше, що вразило - наскільки вони спокійніші, веселіші і добріші за нас. Це не вони стали краще - вони не стали краще. Це з нами відбувається щось жахливе", - зазначив Макаревич в публікації.

Крім того, під постом музиканта з'явилося безліч коментарів. Так, на один з коментарів свого шанувальника про державну пропаганду Макаревич відповів, що Кремль може використовувати якийсь двадцять п'ятий кадр.

"Їй-богу, мені здається, вони відкрили якийсь двадцять п'ятий кадр, який реально перетворює людей в злісних дебілів", - припустив артист.

Додамо, що на питання користувача, як врятувати росіян від пропаганди, Андрій Макаревич іронічно порадив людям спиляти Останкінську вежу. Також варто уточнити, що публікація відомого співака зібрала в соціальній мережі понад 3 тисяч лайків, а також, кілька сотень репостів і десятки солідарних коментарів.

Нагадаємо, що через помилку влади в інших країнах також погано думають про Росію. Про це написав лідер групи "Машина часу" Андрій Макаревич в Facebook.

"Маленьке європейське містечко, готель. У холі вітрина з сувенірами. У числі інших - значки: два схрещених прапорця. Одна - країни, де все це відбувається, інший - іншого країн: Америки, Австралії, Японії, Данії, Бразилії... величезна кількість. Отаке свідчення дружби. А Росії - немає", - написав музикант.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що Андрій Макаревич висловився на сторінці в Facebook про смерть оперного співака Дмитра Хворостовського, але, схоже, не хотів цього робити.

Автор матеріалу: 
Анна Зущик
Теги: 
Макаревич, Останкіно, пропаганда, Кремль
На його рахунку щонайменше 32 жертви
0
0
01:55 27.04.2018
Центр ядерних випробувань може бути зруйнований
0
0
00:33 27.04.2018
Судове рішення в Чехії наказало закрити "представництво ДНР" в цій країні
0
0
00:11 27.04.2018
Багато демократів вважають Помпео занадто затятим
0
0
23:32 26.04.2018