15-річна школярка Дарина, яку насильно утримували та знущалися в одній із київських квартир, повернулась додому на Житомирщину.

Про це повідомляє ТСН.

Дарину п’ять днів утримували невідомі, які змушували її займатися проституцією. Врятувати зі справжнього рабства дівчині допоміг один випадок. Вона писала записки про допомогу на сірникових коробках та викидала їх з вікна багатоповерхівки з надією, що хтось побачить. Одну з коробок підібрала школярка та розповіла батьками, а ті викликали поліцію.

Правоохоронці затримали двох підозрюваних, які можуть провести 10 років за ґратами.


Популярні новини зараз

У Росії підтвердили, що до кордонів України рухаються їх танки, БМП та "Іскандери"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

Батьки дівчинки, коли дізнались, де насправді була Дарина, отримали справжній шок. Адже вони думали, що дівчина знайшла роботу, для чого й поїхала до Києва.

"Хотілося і кричати, і плакати, і розірвати її, що вона не послухалася і поїхала. Я думала, що збожеволію, я спустошена до краю", - розповіла про переживання мати школярки.

Проте у рідній школі дівчина не знайшла підтримки. З неї глузують односельчани, мовляв, що вона сама у всьому винна. Адже її батьки застерігали, що працювати ще зарано, та Дарина вирішила спробувати знайти підробіток на літо.

Батьки дівчини нічого не підозрювали, адже донька дзвонила їм щодня і говорила під пильним наглядом зловмисників.

Після звільнення Дарина боялась повертатися додому, боялась осуду та ще тиждень жила у сестри в Києві.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", п'ятнадцятирічна дівчинка, яка приїхала в пошуках роботи, потрапила в справжнє рабство, де її щодня ґвалтували різні чоловіки.