Відома українська група Kozak System взяла участь у створенні гімну 10 окремої гірничо-штурмової бригади. Музиканти записали пісню під назвою "Подай зброю", слова і музику до якої написав командир взводу 10 ОГШБр Гліб Бабич (позивний "Ледар"). Про це повідомляють ЗМІ.

Автор пісні зізнається, що давно виношував задум створити гімн про тих і для тих, хто воює в гірських бригадах.

"Текст і мелодія були зі мною поруч постійно, але вони повинні були "визріти". Це визрівання сталося буквально за один день, я записав демо пісні і раптом з'ясувалося, що один із моїх побратимів навчався в одному класі із Сашком Положинським, лідером гурту "Тартак". Ми вирішили звернутися до нього, а Саша відразу ж відповів: "Цю пісню повинні записати саме Kozak System, вона абсолютно в їх стилі!", - розповідає Гліб Бабич.

Він підкреслює: музиканти відразу погодилися взяти участь у створенні пісні для воюючого зараз підрозділу. "Два дні тому я передав демо пісні Kozak System, вони відразу ж зі мною зв'язалися, а вже вчора вранці я був у Києві на студії. За один день ми майже закінчили запис пісні. Я очікував гарного результату, але те, що вийшло, перевершило мої найсміливіші очікування ", - зазначає Бабич.

Фото групи

Популярні новини зараз

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

Міла Кузнєцова з 15-м розміром зважилася показати себе справжню: "Весна..."

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Показати ще

Один із куплетів новоствореного військового гімну, написаного українською мовою, звучить так: "А нас не зламати і навіть не вбити, тому що відродяться з попелу квіти. Побачиш: утримавши небо у серці, додому прийдуть "едельвейси".

"Едельвейс" - традиційний для символіки ледве не всіх європейських гірських підрозділів елемент, оскільки ця квітка росте прямо на каменях високо в горах і є символом незламності. Є ця квітка і в символіці 10 ОГШБр, де вже кілька років служить автор пісні "Дай зброю" Гліб Бабич.

Втім, пісня, яка, як сподіваються її автор і виконавці, стане гімном не тільки 10 ОГШБр, але і всіх гірських бригад Збройних сил України в цілому - далеко не перший випадок, коли група Kozak System долучається до створення військових пісень. Крім широко відомої ще з часів Майдану пісні "Брат за Брата", фронтмен гурту Іван Леньо брав участь у записі Маршу Нової Армії "Зродились ми" разом з Олегом Скрипкою, Тарасом Чубаєм, Фаготом, Сашком Положинським та іншими українськими музикантами.

Зараз музиканти обіцяють: вже зовсім скоро вони порадують своїх шанувальників і учасників АТО і новою піснею "Подай зброю".

Дивіться сюжет про війну

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", озброєні до зубів путінські вояки підходять до кордону з Україною.