Досвід, який зараз отримують українські військовослужбовці, унікальний і не має аналогів у всьому світі.

Як повідомляє портал Рoliteka, про це заявив командир польського військового контингенту НАТО майор Радослав Кравець після спостереженнями за тактичними навчаннями в Україні."Українці мають унікальний бойовий досвід, аналогів якому зараз немає в світі. Під час проведення цих навчань ми були спостерігачами. У наші обов'язки входило стежити за тим, наскільки грамотно і коректно українські військові організують свої навчальні місця, чесно і відповідно до поставлених завдань проводять навчання, наскільки уважно ставляться до питань безпеки", - розповів він.


Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Показати ще

Командир НАТО додав, що проаналізувавши побачене, він не міг не поставити українським воїнам високі оцінки.

Тактичні навчання за програмою "Багатонаціональної тренувальної місії - Україна" (JMTG-U) проводили на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.Навчання проходило при дуже несприятливих погодних умовах: крижаний поривчастий вітер, сніг і аномально низькі температури додавали навчань "колориту".

Особливістю цих навчань стало те, що до складу українських підрозділів входили військовослужбовці з країн - членів НАТО.

Як повідомляли ЗМІ, раніше глава Військового комітету альянсу генерал Петро Павло заявив, що за останні чотири роки Україна змогла істотно наблизитися до стандартів НАТО."Україна вже провела вражаючі оборонні реформи і куди сильніше наблизилася до НАТО, але ще є робота, яку необхідно виконати", - сказав він.

"НАТО і окремі держави-члени продовжувати підтримувати Україну, оскільки ми твердо віримо, що незалежна і стабільна Україна, віддана демократії та верховенству права, є ключем до євроатлантичної безпеки", - заявив глава вищого військового органу НАТО.

Він вважає, що Україна прагне в найкоротші терміни виконати всі умови для вступу в НАТО і Євросоюз. Павел також підкреслив, що уряд виділяє до шести відсотків ВВП на оборону, а це в чотири рази більше, ніж в частині партнерів НАТО.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що українські чиновники розплатяться за власну жадібність: європейці зажадали назад гроші, які повинні були піти на житло для переселенців, проте його постраждалі так і не побачили.