В інтернеті можна начитатися багато відвертої маячні щодо води. І пам'ять вона має, і душу, і навіть впІзнає тих, хто її п'є. Це, звичайно, все брехня. Вода - одна з найпростіших хімічних сполук на планеті, всього лише три атома. І, тим не менш, нам без неї нікуди. Вона не тільки потрібна для виживання людини, а й для планети в цілому, адже служить універсальним розчинником, в якому проходить велика частина хімічних процесів.

Але простій людині знати про ці процеси і не потрібно. Їй досить знати, що та вода, яку споживає вона, досить чиста. Де ж шукати чисту воду в наш час?

У магазинах або ресторанах вам запропонують чимало іноземних брендів чистої доброї води. Найчастіше це і правда відмінна нейтральна вода, від якої організму буде тільки користь.

У Європі взагалі з водою все добре. За чистотою водопровідних труб там стежать, так що на стінках нічого не осідає. А якщо це регіон Альп, то воду з-під крана можна пити хоч цілий день. Тільки от якщо європеєць приїде до вас в гості і за звичкою спробує сьорбнути з-під нашого крана, то бийте його по руках.

Все ж у європейській води є інший мінус - її ціна. Не кожен готовий платити по 50 гривень і вище за невелику пляшку води, нехай і дуже хорошої, з альпійських джерел.

Популярні новини зараз
Monobank довів українця до відчаю: "Залишив без жодної копійки" "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Прибіг до укриття і "поцілував" замок: киянин поскаржився, що в будинку зама Кличка бомбосховище для обраних
Показати ще

Але, на щастя, Україна теж багата природними ресурсами. Просто якось так склалося, що у нас на екологію і чистоту виробництва довгий час не звертали уваги. А в цілому-то чиста вода у нас є, якщо її не пускати по старим брудним трубам і добре відфільтрувати.

Крім того, у нас є свої якісні служби, які займаються видобутком і постачанням відмінної чистої питної води. Але, як відрізнити сумлінну компанію, яка дійсно привезе чисту воду, від людей, який наберуть вам бутлі в найближчому бюветі?

Найпростіший спосіб - подивитися на нагороди з виставок і конкурсів. Багато років, один з лідерів цієї галузі, який отримував нагороди на дегустаціях «BestDrink» була і залишається компанія «VodaUA».

Продають вони саме те, що потрібно. Тобто недорогу чисту нейтральну воду для щоденного вживання. Це не кислотна або лужна мінералка, яку вам випише лікар, а просто нормальна чиста вода.

Видобувають її в Україні, про технологічні особливості виробництва можна почитати на офіційному сайті.

Хтось скаже, що це все одно не Альпи. Так, не Альпи. Але чим наші Карпати гірше за їхні Альпи?

Тим більше дивно, що в багатьох українських ресторанах і кафе пропонують відвідувачу виключно воду зарубіжних виробників. Хоча вона ні чим не краща за ту, яку постачає українська служба vodaua.ua.

Тому багато рестораторів замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, який до того ж і вимагає за свою продукцію на порядок менше, все одно не залишають вибору відвідувачам, нав'язуючи французькі або швейцарські пляшечки. Мабуть, поки що у нас гасло «Підтримаємо вітчизняного виробника» залишається тільки на словах.