Для перемоги над агресором Україна повинна послабити Росію зсередини і, дочекавшись відповідного моменту, напасти на неї.

Відповідну думку висловив депутат Верховної Ради, лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький в ефірі каналу ZIK.

"Росія боїться того, що буде визнана світовим співтовариством учасником війни на Донбасі, тому вона використовує свої сили, дуже потужні сили, досить обмежена, наприклад, вона там не використовує авіацію. А у нас були можливості використовувати там українську авіацію. Ми досі цього не робимо тільки черех те, що у нас боягузливий начальник Генерального штабу", – зазначив він.

Він зазначив, що офіційний Київ повинен знайти і натиснути на "больові точки" Кремля, щоб закінчити війну.

"Таким же способом необхідно послабляти Росію зсередини, а це можливо, тому що там є багато внутрішніх, національних, соціальних, релігійних проблем. Є моменти, є точки, за якими можна бити", – зазначив депутат.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Показати ще

На думку Білецького, Росію треба послабити геополітично, а також зміцнити українську армію. Тільки після цього, потрібно напасти на країну.

"Дипломатія буде потрібною потім, для того щоб скласти гарний мир за столом переговорів", – підсумував Білецький.


Білецький: у Росії є дуже великі сили, які допоможуть нам послабити її зсередини


Як повідомляв портал "Знай.uа", центр передового досвіду з питань стратегічних комунікацій НАТО зробив дослідження, згідного якого геополітична боротьба навколо України і присутність НАТО в країнах Балтії та Польщі є основними об'єктами уваги кремлівських ботів.