Турчинов розпалить страшний конфлікт, - думка

поділитись
Неочікуваний поворот у справі, яка днями спровокувала жваві обговорення

Новий закон щодо святкування Різдва Христового за григоріанським календарем (25 грудня) ініціював особисто секретар РНБО Олександр Турчинов.

Відповідну заяву, як повідомляє "Політнавігатор", зробив керівник Центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов під час конференції у Києві.

За його словами, такий документ може бути черговою спробою тиску на УПЦ Московського Патріархату.

"Турчинов - сектант, до якого навіть ті ж п'ятидесятники і баптисти ставляться дуже обережно, з певним скепсисом. Відоме "Відродження", церква Сандея Аделажлі - це ось одновірці нашого секретаря РНБО. Чомусь кидають камені в город римо-католиків, але вони-то якраз займали гранично обережну позицію, так само і не педалювала це питання Греко-католицька Церква", - додав він.

На думку Золотарьова, зміна дати Різдва у православній країні вплине на всю релігійну громаду – нібито, ставши ланкою у ланцюжку так званих "антицерковних ініціатив":

"Тому абсолютно невинне рішення про Різдво 25 грудня біля мене викликає тривогу, оскільки лягати в ідею-фікс створення Єдиної помісної Церкви. А в процесі країна може поринути ще і в релігійний конфлікт. А це - річ за визначенням страшна і вибухонебезпечна", - підсумував Золотарьов.

Дивіться: Турчинов про реінтеграцію Донбасу

Як повідомляв портал "Знай.ua", Росія гостро відреагувала на коментарі Турчинова про стягування армії до українських кордонів.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Різдво, Турчинов, нова дата
За його словами, вранці, коли починалася акція, під Радою не випадково майже не було правоохоронців
0
0
21:17 19.06.2018
Перша леді, діти та партнери гаранта - тут є все
0
0
18:56 19.06.2018
Лідер "Батьківщини" наголосила, що стратегічна мета України – повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО
0
0
18:09 19.06.2018
Про рішення суду сповістять московське представництво "Газпрому" і протягом 48 годин російський монополіст повинен надати "Нафтогазу" список своїх активів
0
0
16:58 19.06.2018
В той же самий час керівництво "Нафтогазу" нарахувало собі 1,5 млрд грн премій за перемогу в ще не закінченому суді над "Газпромом"
0
0
15:48 19.06.2018