Кількість летальних випадків внаслідок ДТП на українських дорогах не зменшилася навіть після зміни системи правоохоронних органів. Швидше навпаки – рівень смертності неухильно збільшується, тому що ніхто не аналізує справжні причини аварій.

Про це повідомляє Politeka.

За словами президента Асоціації безпеки дорожнього руху Михайла Берліна,основна причина криється у скасуванні карти обліку, де були враховані найменші деталі та ймовірні наслідки інцидентів.

“Кожному ДТП відповідала картка. Її потрібно було привезти, віддати під розпис, і потім інформацію з цієї картки вводили в інформаційну систему. І потім інформаційна система аналізувала кількість, тяжкість. Тобто займалися статистикою серйозно. Сьогодні немає цієї роботи”, – розповів експерт.

Він запевнив, що у поліції не завжди є достатньо часу на те, щоб займатися порушниками, тому перевірка ситуації на дорогах досі у плачевному стані. Не допомогла навіть реформа:

Популярні новини зараз

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Пристрасна Тіна Кароль забула про скромність у відвертому боді: "Іноді скандальна"

Список небезпечних продуктів: що їсти у жодному разі не можна

Показати ще

"Потрібно було просто це все поліпшити, почистити, шліфувати. Але було все непогано. Був закон, все було прописано чітко, була прописана в законі відповідальність. Взяли, це зруйнували, зробили нове, а воно фактично не працює сьогодні", - вважає Берлін.

Як повідомляв портал "Знай.ua", колишні копи відверто розповіли, чому насправді звільнилися з поліції.