Експерти в області вивчення теми сексу представили кілька книг, які варті вашої уваги.

1. Мері Роуч “Секс для науки. Наука для сексу"
Американка Мері Роуч веде колонки в Vogue, The New York Times Magazine, Discover і GQ, а також пише книги науково-популярні теми, дивуючи цікавими фактами і висміюючи різні міфи про секс. У своїй книзі, вона піднімає цікаві питання, що стосуються сексу, над якими вчені працювали багато років. За її словами, інтимний зв'язок - благородне заняття, яке помилково багато висміюють.
Письменниця з гумором описує як абсурдні, так і адекватні підходи вчених, розкриває ідеї найвідоміших сексологів і мотивує читачів на вивчення теорії сексу.

2. Емілі Нагоски "Як хоче жінка"
Емілі Нагоски - кандидат наук і популярна американська секс-блогер. Головним посилом її роботи спрямований на боротьбу з комплексами людей з приводу їх сексуальності. Автор приділяє особливу увагу питанню сексуального бажання, реакції людей на навколишні обставини. Хто вже встиг вивчити цей матеріал, підкреслюють, що книга читається дуже легко і засвоєна інформація залишається надовго в пам'яті.

3. Дік Свааб "Ми – це наш мозок"
Українською мовою ця книга вийшла в 2017 році. Дік Свааб, нейробіолог і творець Нідерландського інституту головного мозку і присвятив вивченню цього питання багато років. Автор пояснює зв'язок мозку з гендерною ідентичністю та сексуальною орієнтацією людини, які визначаються ще в другій половині вагітності матері. У книзі наведені приклади наукових досліджень, які допоможуть розширити знання в області сексу.

Популярні новини зараз

Український священик пережив полон бойовиків Путіна і жахнув правдою: "Довели до коми"

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще

4. Естер Перель "Розмноження в неволі"
Психотерапевт Естер Перель зібрала в книзі цікаві випадки своїх клієнтів та на прикладі їх історій дає професійне пояснення, чому іноді сексуальні відносини складаються не так, як хотілось. Естер Перель розкрила питання що стосуються відносин партнерів в ліжку, ставлення людей до фантазій і багато іншого. Книга легко читається і за змістом дуже зрозуміла.

5. Роббі Р. Харріс, Майкл Емберлі "Давай поговоримо про це"
У цій роботі автори підняли питання про те, наскільки наші батьки готові відкрито говорити з дітьми про секс. У деяких сім'ях розмови про секс - табу, але не знання з самого дитинства про інтимні відношення можуть спричинити до неприємних наслідків.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що робота мозку залежить не тільки від генетичних особливостей, інтелекту, віку. Робота мозку безпосередньо залежить від продуктів харчування, які ми вживаємо щодня. Існує безліч тренувань для роботи мозку, але не варто забувати про те, що харчування дає нам найнеобхідніше для активної роботи нашого мозку.