На думку військового експерта та журналіста Юрія Бутусова, сили антитерористичної операції зараз володіють всіма ресурсами для наступу на терористів на Донбасі.

Про це він заявив у коментарі виданню "ГОРДОН".

Бутусов розповів про те, що командування російської армії зараз має колосальні проблеми, серед яких недостатня бойова підготовка, брак живої сили та відсутність мотивації в тих, хто є.

"Боєздатність ворога мізерна", – переконаний він.

На такі висновки його наштовхнули останні бої під Жолобком, що чітко демонструють: сили російських найманців обмежені.

Популярні новини зараз
У росії пригрозили своїм же громадянам розстрілом за поширення фейків: "Потрібно розвиватися" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще

Проте звільнення окупованих територій не відбудеться до того часу, поки нагорі не приймуть політичне та військове рішення.

"Відбивати у супротивника свої землі в куди більшому масштабі ми можемо вже зараз. Для цього є і сили, і кошти. А боєздатність супротивника реально низька. Все в наших руках", – заявив експерт.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у ході боїв біля Жолобка загинули одинадцятеро бойовиків. Ще не менше 14 отримали поранення.