Україна зайняла 7 місце в рейтингу "нещасних країн", який вираховується на підставі показників інфляції та безробіття. Індекс розраховується агентством Bloomberg на основі прогнозів економістів щодо інфляції та безробіття для 66 країн.

Так, показники України у рейтингу 2018 року покращилися. Якщо у 2017 році Україна посіла 5 місце в списку найбільш нещасних країн з індексом "23,8", то в поточному році її індекс виріс до "17,8", що дозволило зайняти 7 місце.

А ось утримує перше місце в індексі четвертий рік поспіль Венесуела. При цьому її бал зріс більш ніж утричі порівняно з 2017 роком. А статус "найменш нещасної" економіки знову отримав Таїланд.

Експерти прогнозують, що Мексика, де інфляція стає більш керованою, в цьому році може досягти істотного прогресу. В той час, як Румунії, навпаки, загрожує більше неблагополуччя через прискорення зростання цін.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

Зростання цін в цьому році буде представляти серйознішу загрозу глобальній економіці, ніж безробіття, свідчить індекс. Індекс нещастя заснований на давній концепції, що низькі інфляція і безробіття є індикаторами економічного благополуччя людей в досліджуваних країнах.

Однак, низькі рівні цих показників можуть вводити в оману. Наприклад, стійко низькі ціни можуть бути ознакою слабкого попиту, а занадто низький показник безробіття може ускладнювати умови для пошуку нової, кращої роботи.

Раніше портал "Знай.uа" писав про те, що Україна опустилася на дно світового рейтингу.