Другий за тиждень обвал на фондовій біржі США може бути провісником великої фінансової кризи. Про це повідомляють економісти Філдінг Чен і Тому Орлін.

Однією з причин майбутньої кризи може бути Китай. Його сукупний борг у 2022-му році досягне 327% ВВП, що в два рази перевищить аналогічний показник 2008 року. Сама економіка країни настільки велика, що якщо з нею щось станеться, це відчують у всьому світі.

У свою чергу, заступник голови Комісії з врегулювання цінних паперів Китаю Фан Синхай розповів про перший "успіх" у боротьбі з глобальними боргами.

"Кілька років тому Китай усвідомив, що має певні проблеми. І наша основна проблема – високий рівень боргів по всій системі. Ми почали вирішувати її два роки тому, і хороша новина полягає в тому, що в останньому кварталі минулого року, рівень державного боргу по відношенню до ВВП не підвищився", – підкреслив він.

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

У 2008 році гривня девальвувала на 38% по відношенню до долара США. Згідно з даними Держкомстату, рівень безробіття в країні, у порівнянні з минулим роком, збільшився на 20,7% – до майже 640 тисяч осіб.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" інфляція у Венесуелі в річному вираженні за період з січня 2017 року по січень 2018-го склала 4068%.