У свідомості росіян Україна і Білорусь - це теж Росія.

Таку думку висловила відома білоруська письменниця і лауреат Нобелівської премії Світлана Алексієвич, передають "Українські новини".

"Це проблема росіян, перш за все, якщо вже на те пішло, що" русскій мір "не розуміє своїх кордонів, він не відчуває своїх кордонів, він не знає, де вони розташовуються", - сказала письменниця.

За її словами, саме через російських ідей постійно триває експансія. Причому, вже кілька століть.

"Україна хоче йти до Європи", - зазначила Нобелівський лауреат.

Популярні новини зараз
Понад 1500 грн до пенсії: ПФУ відзвітував про солідне підвищення, але не для всіх Подруга Тейлор Свіфт зупинила концерт через прапор України та зробила те, чого ніхто не очікував Куди краще не ходити 15 березня і що треба зробити з простирадлом сьогодні: прикмети та заборони на Олександра Пенсіонери отримають по 800 грн щомісяця: кому доплата гарантована
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російський президент використовує напружену ситуацію на Донбасі як останній "козир" для нормалізації внутрішньополітичного становища в РФ. Путін нагнітає "патріотичну істерію", оскільки це єдине, що він може дати росіянам в обмін на погіршення економіки, санкції і обвал рівня життя.