Мешканці окупованого Кримського півострова все ще вірять у те, що їм стане краще як тільки-но Путін побудує міст через Керченську протоку. А російський президент під час кожного свого приїзду до Криму не скупиться на обіцянки з’єднати материкову частину Росії з окупованим півостровом.

Блогер Лідія Гайдар на персональні сторінці в Facebook вирішила нагадати, чому Керченський міст – не більше ніж фікція.

Так, блогер зауважує, що побудувати цей міст просто неможливо – цьому противляться закони фізики та гідродинаміки. За її словами, саме з цих причин офіційний Київ не надто турбується з цього приводу, хоча "будівництво століття" посягає не лише на закони науки, а й на міжнародні правила судноплавства.

Для підтвердження своїх слів про нереальність цього проекту блогер розмістила відеозапис, зроблений ще у 2016 році. На відео експертну оцінку робить саме росіянин, Юрій Медовар, старший науковий співробітник Російської академії наук.

Зокрема, експерт нагадав, що Керченська протока має дуже складу геологію, де стикається грязьовий вулканізм, шість водоносних горизонтів і карстові породи. Крім того, у тому районі знаходяться гирла рік Дон і Кубань, що стає причиною замерзання акваторії. З огляду на всі ці факти, будівництво моста через Керченську протоку – нездійсненний проект.

Популярні новини зараз

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", незаконне будівництво Керченського моста, яке здійснює окупаційна влада Криму, поставила півострів на межу екологічної катастрофи.