Експерти оголосили міст Моранді в Генуї проблемним іще взимку – італійські ЗМІ
Мости в Україні незабаром можуть оснащувати спеціальними дистанційними датчиками контролю технічного стану.

Про це на сторінці у Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

"Адже мостові конструкції - це інженерні споруди, які мають підвищену значимість. Вплив зовнішніх факторів на них великий, що призводить до поступового зносу елементів конструкцій і може викликати його передчасне руйнування. Наслідки можуть бути жахливі, варто тільки згадати нещодавню трагедію в Генуї - людські жертви, значні фінансові витрати на відновлення", - написав він.

Популярні новини зараз

Володимиру Зеленському до уваги: українці підтримали ідею нового жорсткого карантину

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Показати ще

За словами чиновника, такі заходи допоможуть запобігати подібним катастрофам за допомогою постійного дистанційного моніторингу.

Парцхаладзе додав, що зараз вже вноситься обов'язкова норма на встановлення таких датчиків під час будівництва та реконструкції метрополітену.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", в італійському місті Генуя завершилася операція з пошуку тіл загиблих під завалами автомобільного мосту, який обвалився 14 серпня. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

У суботу, 18 серпня, були знайдені ще три тіла загиблих, які вдалося витягнути з автомобіля, розчавленого бетонною плитою.

Нагадаємо, український політик і громадський діяч Борислав Береза ​​звернув увагу на ще один міст в Києві, який знаходиться в аварійному стані.

Так, народний депутат сфотографував одне з основних столичних споруд, що з'єднують правий і лівий береги Дніпра - міст Патона. Знімки опубліковані на його Facebook-сторінці.

Відмітимо, у суботу, 18 серпня, в Києві перекриють для проїзду частину розв'язки біля станції метро "Шулявська".

У зв'язку з реконструкцією Шулявського шляхопроводу зміниться схема руху транспорту. Наразі з'їзди з мосту обмежать лише частково, однак уже у вересні їхня кількість може збільшиться.

Так, спершу перекриють з'їзди з вул. Вадима Гетьмана на проспект Перемоги та з пр. Перемоги на вул. Олександра Довженка.