Як відомо, в італійському місті Генуя завершилася операція з пошуку тіл загиблих під завалами автомобільного мосту, який обвалився 14 серпня. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

У суботу, 18 серпня, були знайдені ще три тіла загиблих, які вдалося витягнути з автомобіля, розчавленого бетонною плитою.

Загинуло подружжя і їх 9-річна дочка.

У зв'язку з цим кількість жертв обвалу моста в Генуї зросла до 43 людей.

Операцію з пошуку загиблих завершили. Зараз рятувальники проводять роботи по розбору завалів, щоб забезпечити розслідування катастрофи.

Варто зауважити, що раніше в префектурі Генуї повідомили, що 9 постраждалих все ще знаходяться в медичних установах і четверо з них в критичному стані.

До слова, італійські рятувальники не виключають, що інші частини автомобільного мосту, який напередодні обвалився в Генуї на півночі Італії, можуть завалитися. Про це пише Rai News.

Рятувальники говорять про ризик того, що інші частини мосту можуть впасти, особливо в районі Віа Філлак, де один з мостових пілонів може нахилитися. "З цієї причини ми перемістили людей з усіх навколишніх будинків", - відзначили в службі.

Місцеве управління цивільного захисту, як повідомляється, передбачло евакуацію 11 будівель.

Як відомо, 14 серпня поблизу італійського міста Генуя обвалився автомобільний міст, десятки автомобілів опинилися у пастці, а кількість жертв ще збільшилася. За даними ЗМІ, в результаті обвалу загинуло 38 осіб, серед яких троє дітей 8-ми, 12-ти і 13-ти років.

"Згідно з останніми даними, оновленими Міністерством внутрішніх справ, підтверджено, щонайменше, 38 смертей. Серед жертв був восьмирічний хлопчик і двоє підлітків 12-ти і 13-ти років", - йдеться в повідомленні відомства.

Також повідомляється про 15 постраждалих, серед яких 9 - у важкому стані. Четверо з них були витягнуті з-під уламків. Під час обвалення на мосту було 30-35 автомобілів і три вантажівки.

По мосту, який обвалився, проходить автомагістраль А10. Поки що рух на цій ділянці для автомобілів обмежена. Міст Моранді був побудований в 1960-х роках на заході від центру Генуї. Його довжина перевищує 1 км, висота – 90 м.

Зараз на місці досі працюють рятувальники, які розбирають завали. ЗМІ повідомляли, що причиною обвалення могло стати ослаблення несучих конструкцій.

Нагадаємо, українці записали відео з лікарні після порятунку з-під завалів мосту в італійській Генуї.

Як повідомляв Знай.ua, вдень 14 серпня поблизу італійського міста Генуя обвалився міст, по якому проходить автомагістраль А10. Під завалами опинилися десятки автомобілів. Серед постраждалих також були й українці. Наша співвітчизниця Наталія Єліна, яка разом з чоловіком-молдаванином опинилася під завалами мосту наразі перебуває в лікарні, вона знаходиться у важкому стані в лікарні і нічого не пам'ятає про трагедію.

Також Знай.ua писав про те, що 14 серпня поблизу італійського міста Генуя обвалився автомобільний міст, десятки автівок опинились у пастці, а кількість жертв ще зросла.