У соціальних мережах набирає популярність нова фотографія кремлівського засідателя Володимира Путіна, зображеного, вже за традицією, в оточенні бабусь. Причому бажано низькорослих, щоб на їхньому фоні здаватися велетнем.

Комплекси з приводу зросту російського президента користувачі висміюють не перший рік: і те, як на спільному фото високих людей "прибирають" подалі, і то, як полюбилася глве Кремля взуття на підборах.

Дві фотографії знову набирають популярність в мережіОпубліковані знімки - одна з частин колажу. На другій зображений президент Сполучених Штатів Дональд Трамп поруч з чарівними учасницями конкурсу краси. Американський лідер може похвалитися ростом у 190 сантиметрів, так що постати поруч з моделями на шпильках для нього не проблема, на відміну від лідера російського, чий росточок ледь дотягує до 170.

Як відомо, Путіна не раз помічали на підборах. У його близькому оточенні всі знають - президент комплексує через зріст. З тим, що подарувала матінка-природа, миритися господар Кремля ніяк не бажає.

Популярні новини зараз

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Володимир Зеленський звернувся до воїнів ЗСУ, особисто прибувши на Донбас: "Кожного"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Влад Яма повідомив радісну новину, мріяв довгий час: "Є підозра, що..."

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в мережі з'явилися докази того, що глава Білого дому Дональд Трамп таємно відвідував Російську Федерацію. Візит до російської столиці нібито був пов'язаний з проведенням конкурсу Miss Universe. На замовлення супротивників американського лідера напередодні виборів в США екс-співробітник британських спецслужб зібрав повне досьє. У документі значиться, що під час відвідин Москви російські спецслужби нібито "задокументували неналежну поведінку з його боку".

Ми також писали про те, що спецпредставник російського президента з питань міжнародної співпраці в області інформаційної безпеки, посол з особливих доручень Андрій Крутских сказав, що Росія не має наміру давати ніяких гарантій, що більше не втручатиметься в хід американських виборів.