Спецпредставник президента РФ з питань міжнародного співробітництва у сфері інформаційної безпеки, посол з особливих доручень Андрій Крутских сказав, що Росія не має наміру давати жодних гарантій, що Росія не буде втручатися у вибори в США. Про це він сказав в інтерв'ю Комерсанту.

"Без звинувачень на адресу Москви сьогодні не обходиться жодна заява чи виступ західного політика і навіть бізнесмена, як ми бачили з недавнім показаннями засновника Facebook Марка Цукерберга в Конгресі. (...) Тому що якщо він (посол США в РФ Джон Хантсман) всерйоз чекає від нас якихось подібних гарантій, то він помилився країною. Ніяких односторонніх заяв і запевнень ми робити не будемо і тим більше не маємо наміру визнавати свою провину за якісь інциденти, до яких нібито причетна Росія", - сказав Крутских.

Представник Путіна заявив, що Росія готова домовлятися тільки про взаємні гарантії або про універсальні правила поведінки.
На початку квітня в США винесли перший вирок у справі про втручання Росії у президентські вибори в 2016 році - нідерландської юриста Алекса ван дер Цваана суд у Вашингтоні засудив на 30 днів в'язниці і штрафу в $20 тисяч засудили за неправдиві свідчення.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками
Показати ще

Раніше Трамп визнав, що росіяни фактично втрутилися у вибори президент США в 2016 році, але при цьому переконаний - їх дії нібито не вплинули на результати.


Урсула фон дер Ляєн Міністр оборони Німеччини закликала до більш жорсткого курсу щодо Росії.

За її словами, шляхом санкцій необхідно наполягати на виконанні Росією даних в Мінську обіцянок" до тих пір, поки не відбудеться пом'якшення ситуації.
"Президент Путін не цінує слабкості", - вважає міністр.

На думку фон дер Ляєн, поліпшення відносин з РФ перешкоджає ряд факторів: анексія Криму, причетність Росії до погіршення ситуації на сході України, руйнування сирійського Алеппо в результаті бомбардувань російської авіації изащиту режиму Асада.

Ключовою проблемою міністр вважає "образ ворога", необхідний Кремлю, але не Заходу. У подібній ситуації важливо зберегти готовність до діалогу з Москвою "з позиції єдності і сили", зазначила міністр.