Зима все ближче підбирається до України, нагадуючи, що теплі деньки вже позаду. 22 листопада на киян чекають неприємні примхи погоди.

Про це розповіла синоптик Наталка Діденко в Facebook.

"Завтра, в середу, в Києві також буде холодно, вночі -1...-4 градусів, удень +1...+3 градуси, істотні опади - навряд чи, але місцями можливий невеликий мокрий сніг або сніг", – розповіла вона.

Діденко зазначила, що в інших регіонах також не варто чекати на тепло. Вночі стовпчики термометра опустяться від 0 до -5 градусів, зате вдень температура повітря прогріється до + 5. У західній, північній та східній частинах країни пройдуть невеликі опади, переважно мокрий сніг. Проте на Півдні і в Центрі Україні буде сухо.

Синоптик також надала невтішний прогноз до кінця буднів. За її словами, холодно буде до суботи. Проте у вихідні дні українців чекає потепління.

Популярні новини зараз
Банкомати "Привату" безкарно крадуть гроші українців: як працює "схема" Плювання в спину та глузування: у ТЦК скаржаться на неприязнь цивільних Мобілізацію в Україні можуть скасувати: що пропонують натомість Українцям виплатять солідну допомогу: хто може отримати близько 11 тисяч на місяць
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", синоптики вже обіцяли сніг з дощем. У ніч на 21 листопада в Україні також спостерігалася мінусова температура.